Таймер електронний, тижневий ТНС15(-ТС)
Показати фiльтр
THC15 Таймер тижневий електронний
THC15 Таймер тижневий електронний
Рекомендована роздрібна ціна 698,69 грн
Артикул: A0090040005
THC15-TC (прозора кришка) Таймер тижневий електронний
THC15-TC (прозора кришка) Таймер тижневий електронний
Рекомендована роздрібна ціна 721,03 грн
Артикул: A0090040004

Реле часу, таймериРеле часу і таймери використовуються для часового програмування процесів з метою встановлення автоматичної затримки часу спрацювання певного електричного пристрою або реалізації конкретного алгоритму роботи для обраної системи. Реле часу і таймери широко використовуються у виробництві, у побуті, зокрема у системі «розумний будинок», та інших колах керування. На відміну від реле часу, таймер має також вбудований календар, що дозволяє програмувати керуванням процесами у денному, тижневому та місячному циклах та їх комбінаціями.Принцип дії реле часуРеле часу своїми контактами комутує електричне коло в залежності від визначеного проміжку часу. Встановлення часу та часових інтервалів відбувається відповідними перемикачами на панелі реле або програмується певними засобами, в залежності від конструкції окремої моделі. У заданих точках часу реле замикає або розмикає коло, автоматично керуючи процесом.Класифікація реле часу і таймерівЗа конструкцією сучасні реле часу/таймери бувають двох типів:


1. Моноблочні. Функціонально окремий універсальний пристрій, який встановлюється у різноманітних системах, і кріпиться в/на панелях або на DIN-рейці в електричному щитку. Такий тип реле може мати також власне джерело живлення. Використовуються як на виробництві, так і на громадських об’єктах та у побуті.

2. Вбудовувані. Не мають свого джерела живлення та корпусу, повністю вбудовуються у складніші пристрої та системи. Як правило, використовуються на виробничих підприємствах.

За виконанням наразі найбільш поширені такі види часових пристроїв:

3. Електромеханічні. Налаштування часу та перемикання контактів відбувається за допомогою механічних перемикачів.

4. Електронні. Часові точки та проміжки спрацьовування встановлюються шляхом програмування мікропроцесора, у тому числі через радіоканал та мережу Інтернет. Кварцовий генератор таких реле забезпечує високу стабільність та точність відліку часу.За функціональними можливостями існують такі різновиди:

1. Одно/багатоканальні. Керування одним або багатьма електричними колами.

2. За часовими проміжками. Встановлення секундних, хвилинних, годинних, добових, річних інтервалів або їх різних комбінацій.

3. Астрономічні таймери. Дозволяють керувати, наприклад, освітленням у певному населеному пункті, встановлюючи широту та довготу.Корпорація АСКО-УКРЕМ пропонує широкий вибір електротехнічного обладнання високої якості за доступними цінами. Наша продукція відповідає вимогам не тільки стандартів, а й сучасного споживача. Наявність власних потужностей дозволяє використовувати у виробництві тільки інноваційні технології та найновіше обладнання. Повний асортимент реле часу, таймерів та інших товарів представлений в каталозі, з яким можна ознайомитись на сайті.Для оформлення замовлення та отримання відповідей на питання дзвоніть за телефоном +38 (044) 500 00 33